Eclipse

Bedward stills

12. června 2010 v 16:35 | MisS°N°

HD Screencaps Eclipse Advertising Spot: "Missing"

4. června 2010 v 21:09 | MisS°N°
Objevil se nový spot k Eclipse,který vám sem dodám později.Tak vám jsem dávám některé screencaps jenom kde je Kristen.Jsou ve velmi dobré kvalitě;)
free image host free image host free image host

Giant Poster Eclipse in Sweden!

24. května 2010 v 15:41 | MisS°N°
Tak jelikož Kristen hraje v Eclipse nesmí tu chybět nějaká fotka s plakátem Eclipse. Tyto plakáty jsou veliké:D
Image and video hosting by TinyPic

Eclipse Photo

3. března 2010 v 17:16 | Mel
Yeah! Prostě dokonalý fotky toto! Sou uplně božský toho filmu se snad nedočkám..Kris to tam tak strašně slušíí!

free image host free image host free image host free image host

Eclipse

1. března 2010 v 20:14 | Mel
Originální název: The Twilight Saga: Eclipse
Český název: Zatmění
Žánr: Fantasy, Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2010
Režie: David Slade
Popis:
Celý příběh pokračuje ve třetím díle trilogie s poetickým názvem Zatmění (Eclipse). V tomto díle se Bella dostává do střetu se svými vnitřními pocity. Zjišťuje, že nedokáže ze svého života odsunout Jacoba Blacka, se kterým v předchozím díle trávila tolik společného času. Jacob ji pomohl přestát těžké období Edwardova bolestného odchodu. Zároveň si uvědomuje, že Edward i Jacob nemohou být přáteli ze dvou důvodů.

Za prvé - jsou odvěcí nepřátelé a každý stojí na jiné straně barikády. Za druhé oba usilují o získání Belly. Musí se proto rozhodnout mezi ohněm (Jacobem) a ledem (Edwardem). Její srdce je zmatené a tápe. Nechce ublížit ani jednomu z nich, ale je si vědoma, že okamžik volby se blíží a svou lásku může dát pouze jednomu. Pod tíhou vědomí, že druhému zlomí srdce, tuto volbu stále odkládá...

a více se zaplétá do milostné sítě. Ačkoliv se zdá, že se vnitřně přiklání k volbě stát se upírkou, aby mohla po Edwardově boku kráčet věčností. Zjišťuje, že není připravena a děsí se kroku do neznáma. Ačkoliv si je naprosto jistá, že Edward bude vždy stát po jejím boku, děsí ji ztráta lidskosti, přátel a rodiny. Jacob cítí její vnitřní neklid a snaží se přimět Bellu, aby se nevzdávala své duše kvůli upírovi.

Nabízí jí život se vším co k němu patří. Odvolává se na bolest, kterou upíři způsobili jeho kmeni. Vlastně díky nim musí po nocích pobíhat a střežit pomyslnou hranici jako vlk. Cítí k Belle víc než jen přátelství a bojuje s představou, že ji již nikdy nespatří živou a takovou jakou ji zná nyní. Jeho láska k Belle ho trápí víc než je schopen si připustit. Edward však vidí do jeho mysli a ví, jaké nebezpečí znamená přátelství Belly s Jacobem Blackem...

Na rozdíl od Jacoba však miluje Bellu nesobecky a nechává tak věcem volný průběh. Navzdory rivalitě jsou nakonec oba nuceni bojovat na stejné straně proti armádě novorozených žíznivých upírů, které stvořila Victoria, pomstychtivá upírka směřující k jedinému cíli zabít Bellu a pomstít tak smrt svého druha.
 
 

Reklama